400 Bad request

Your browser sent an invalid request. Industrial technical projectsProjekty techniczno- przemysłoweIndustrietechnische ProjekteTechnische projectenProjets techniques | SFS Poland

Projekty techniczno- przemysłowe
W Europie, wykonujemy różne projekty związane z:

  • techniką izolacyjną
  • rusztowaniami
  • rurociągami i konstrukcjami
  • myciem przemysłowym

W Polsce, Niemczech, Holandii i Belgii, jesteśmy znani jako znacząco bardziej konkurencyjni cenowo, niż większość firm z wymienionych branż! Wniosek o niewiążącą ofertę! kontakt >>

Technika izolacyjna
Wysokiej jakości izolacja cieplna jest koniecznością. Nasi specjaliści są wyspecjalizowani w różnych rodzajach technik izolacyjnych. Poprzez bezpośredni kontakt dowiemy się dokładnie, co jest potrzebne dla Twojego projektu, tak, by możnabyłoby wybrać najlepszych naszych specjalistów do pracy nad nim!

Rusztowanie
Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, stabilność i efektywność, wszyscy nasi monteży rusztowań są certyfikowani. Budują złożone rusztowania, z największą precyzją i starannością, dokładnie odzwierciedlając plany budowlane.

Rurociągi i konstrukcje
Specjalizujemy się w produkcji i montażu złożonych struktur w różnych gałęziach przemysłu. Konstrukcje rurociągowe są jedną z naszych umiejętności. Dla projektów w tych dziedzinach, zawsze kwalifikujemy kompetentnych i certyfikowanych pracowników będących w gotowości, do natychmiastowego przystapienia do realizacji Twojego projektu.

Mycie przemysłowe
Przed rozpoczęciem lub w trakcie konserwacji Twojej instalacji, używamy wysokociśnieniowych lub chemicznych urządzeń czyszczących. Nasi pracownicy pracują z wysokociśnieniowymi urządzeniami myjącymi sięgającymi 2,500 barów. W tak zwanym CIP – czyszczeniem miejscowym, Twoje urządzenia są czyszczone bez demontażu. Podczas CIP używamy wody rozcieńczonej ze środkami chemicznymi, które dokładnie wymywają wszelkie trudnodostępne miejsca.

Kontakt
Duże i małe projekty przemysłowe w Europie są realizowane przez naszych wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników zgodnie z obowiązującymi standardami przemysłowymi. Jeśli chcesz porozmawiać lub uzyskać więcej informacji, proszę skontaktuj się z nami.

Rurociągi i konstrukcje

Rurociągi i konstrukcje

Montaż rusztowań

Montaż rusztowań

Technika izolacyjna

Technika izolacyjna

Mycie przemysłowe

Mycie przemysłowe

Lakiernictwo & malarstwo przemysłowe

Lakiernictwo & malarstwo przemysłowe

Montaż kołnierzy

Montaż kołnierzy

Spawacze

Spawacze